Kontūrinės kaukės milteliai

• Milteliai maišomi su aktyvikliu.
• Valo poras.
• Lygina ir stangrina odą.
• Su ramunėlių ekstraktu.

Smulkiau


€16.35


Notify me when available

Kontūrinės kaukės milteliai – tai unikalių komponentų, parinktų atsižvelgiant į jų naudingas valomąsias savybes, derinys. Albuminas ir maltodekstrinas sutraukia poras, stangrina odą. Kaolinas sugeria riebalų perteklių. Alantoinas, ramunėlės minkština odą ir skatina naujų ląstelių augimą. Kontūrinės kaukės milteliai yra maišomi su aktyvikliu. Taip paruošiamas skystas losjonas, kurį lengva užtepti ant veido ir kaklo.

SUDĖTIS: albuminas, maltodekstrinas, kaolinas, alantoinas, ramunėlės, diazolidinilkarbamidas, kvapoiji medžiaga, D&C raudona Nr. 27, aliuminio kraplakas.

KIEKIS: 29g.

NAUDOJIMAS: aktyviklis ir kontūrinės kaukės milteliai maišomi santykiu 1:1. Ruošiant kaukę sausai odai, santykis turėtų būti 2:1. Mišinį išsukite šepetėliu iki vientisos masės. Kaukę pradėkite tepti nuo kaklo ir kilkite į viršų. Po 30min., o turintys jautrią odą po 10-15 min. sudrėkinkite kaukę ir švelniai nuplaukite. Oda gali parausti, tačiau po 10-30min. paraudimas praeina.

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt