Aktyviklis su alavijais

• Aloe Vera ir alantoinas.
• Drėkina ir valo odą.
• Sutraukia poras.
• Kontūrinės kaukės sudedamoji dalis.

Smulkiau


€11.50

Aktyviklis su alavijais – unikali odos priežiūros priemonė. Čia sujungtos alavijų ir alantoino gerosios savybės. Alavijai yra puikus fermentų, aminorūgščių, polisacharidų, vitaminų, mineralų šaltinis, kuris šiame produkte dar papildytas alantoinu, organine ląstelių augimą ir atsinaujinimą skatinančia medžiaga. Aktyviklis su alavijais maitina, drėkina, valo ir stangrina odą. Aktyviklis su alavijais naudojamas ruošiant veido kaukę, kuri gaunama Kontūrinės kaukės miltelius (kodas 45) skiedžiant su aktyvikliu santykiu 1:1. Iš Aktyviklio su alavijais ir Kontūrinės kaukės miltelių paruošta kaukė pašalina senas, negyvas odos ląsteles, o jaunas drėkina ir maitina, todėl oda tampa žymiai lygesnė ir skaistesnė.

Aktyviklis su alavijais yra visapusiška priemonė. Jis ypač efektyvus daugeliu kitų atvejų, pavyzdžiui, kai norime atgaivinti odą ar sutraukti poras. Aktyviklis su alavijais mažina skausmą, slopina uždegimą. Tai universali priemonė, turinti platų pritaikymą, sprendžiant įvairias odos problemas.

SUDĖTIS: Aloe Vera želė, alantoinas, metilparabenas.

KIEKIS: rinkinyje „Fleur de Jouvence“ –60ml, perkant atskirai – 130ml

NAUDOJIMAS: suvilgyti vatos gumulėlį ir švelniais judesiais kruopščiai nuvalyti odą. Naudojamas kontūrinei kaukei paruošti santykiu 1:1.

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt