Šampūnas su alavijais

• Švelnus, gerai išplauna plaukus.
• Visų tipų plaukams.
• Koncentruotas, subalansuoto pH.

Smulkiau


€18.90


Notify me when available

Šampūno su alavijais pagrindą sudaro Aloe Vera želė, kuri yra naudinga ne tik plaukams, bet ir galvos odai. Aloe Vera želė turi antibakterinių savybių, todėl šampūnas su alavijais yra puiki alternatyva daugeliui vaistinėse parduodamų šampūnų. Aloe Vera želė yra ideali priemonė plaukams ir galvos odos priežiūrai, nes: • Aloe Vera pasižymi antigrybeliniu poveikiu. Daugelis pleiskanų ir seborėjos formų atsiranda dėl to, kad grybelinės bakterijos dauginasi nešvariuose riebalinių odos liaukų išskiriamuose riebaluose.
• Aloe Vera fermentų veikla skatina negyvų ląstelių atsiskyrimą nuo odos ir spartina naujų ląstelių augimą.
• Aloe Vera sudėtyje esantis aminorūgščių kompleksas atitinka plauko sudėtyje esantį aminorūgščių kompleksą.
• Aloe Vera sudėtyje esantys saponinai ir kitos natūralios medžiagos valo, stiprina plaukus ir suteikia jiems purumo.

Šampūno su alavijais kita sudėtinė dalis - simondsijų aliejus. Šis aliejus yra puikus lubrikantas ir jau nuo seno naudojamas plaukų priežiūrai. Simondsijų aliejus maitina, drėkina ir stiprina plaukus nuo šaknų iki galiukų. Šampūnas su alavijais drėkina, maitina plaukus, pašalina pleiskanas, sumažina galvos niežėjimą, padeda atkurti drėgmės balansą, kuris yra labai svarbus, kad plaukai būtų stiprūs ir vešlūs. Šampūnas su alavijais yra sukurtas tam, kad plaukai būtų švarūs, sveiki, neprarastų blizgesio ir būtų lengvai sutvarkomi.

SUDĖTIS: Aloe Vera želė, DEAlaurilsulfatas, vanduo, kokamidas DEA, kokamido propilbetainas, simondsijų aliejus, natrio chloridas, diazolidinilkarbamidas, metilparabenas, citrinų rūgštis, askorbo rūgštis, kvapioji medžiaga.

KIEKIS: 296 ml

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt