Absorbent-C (Vitaminas C)

• Stiprus antioksidantas.

• Avižų sėlenos padeda įsisavinti vitaminą C.

• Stangrina odą.

• Papildo sudėtyje nėra cukraus, konservantų, krakmolo, sintetinių dažiklių.

Smulkiau


€18.85

Jau nuo seno kasdieninė vitamino C dozė siejama su gera sveikata. Šiuolaikinis mokslas pateikia mums ir daugiau priežasčių, kodėl būtina vartoti šį vitaminą:

• Vit. C yra stiprus antioksidantas, padedantis gynybinei organizmo sistemai kovoti su laisvaisiais radikalais.

• Vit. C yra būtinas odai, kadangi jis pagerina tarpląstelinio kolageno susidarymą.

• Vit. C reikia sveikiems jungiamiesiems audiniams palaikyti.

Žmogaus organizmas negali pasigaminti vit. C, todėl būtina šio vitamino gauti su maistu. Vit. C svarba organizmui yra akivaizdi. Mokslas įrodė, kad stresas, vaistai, aplinkos užterštumas išeikvoja vitaminų atsargas organizme, o viena surūkyta cigaretė gali sunaikinti net 25 miligramus vit.C. Kai trūksta vit.C, pradeda kraujuoti dantenos, trūkinėti kapiliarai.

„Absorbent C“ – vit.C ir avižų sėlenų derinys. Kiekvienoje tabletėje yra 60 mg vit.C ir 500 mg avižų sėlenų. Avižų sėlenos yra tirpios nevalytos avižų skaidulos, kurios padeda įsisavinti vit.C. „Absorbent C “ sudėtis, sukurta unikaliu patentuotu procesu, užtikrina, kad organizmas pasisavins visus tabletėje esančius 60 miligramų vit. C. Norint išlaikyti puikią sveikatą, rekomenduojame „Absorbent C“ vartoti kasdien.

SUDĖTIS: natūralios avižų sėlenos, sorbitolis, medus, askorbo rugštis, stearino rugštis, apelsinų aromatinės medžiagos, citrinų bioflavonoidai, papajų vaisių milteliai ir silicio dioksidas.

KIEKIS: 100 tablečių (kiekvienoje tabletėje yra 60 mg vit. C).

REKOMENDUOJAMA: po 1 tablet. iki trijų kartų per diena kaip maisto papildą.

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt