Arctic Sea (Omega-3 ir Omega-9 rūgščių šaltinis)

• Kruopščiai apskaičiuotas omega-3 riebalų rūgščių kiekis, kad organizmas gautų šių medžiagų tiek, kiek ir valgant pakankamai žuvies;
• Gerina sąnarių funkcionavimą;
• Gerina smegenų veiklą;
• Stiprina regėjimą;
• Mažina širdies ligų riziką;
• Stiprina imunitetą.

Smulkiau


€29.45

Riebalų rūgštys labai svarbios žmogaus organizmui. Šios medžiagos atlieka keletą funkcijų: iš jų uždarytos membranos, riebalų rūgštys yra statybinė medžiaga, reikalinga suformuoti riebalinį audinį, kuris saugo vidaus organus ir sulaiko šilumą. Tačiau ne visos riebalų rūgštys yra naudingos. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad per didelis kiekis sočiųjų riebalų rūgščių, kurių daugiausia yra gyvulinės kilmės riebaluose, lemia padidėjusį cholesterolio kiekį ir didesnę infarkto tikimybę. Bet kita riebalų grupė, kuri vadinama nesočiomis riebalų rūgštimis, teigiamai veikia žmogaus organizmą. Šių riebalų rūgščių organizmas negali pasigaminti, todėl būtinai turi jų gauti su maistu.

Forever Living Products sukūrė ypatingą maisto papildą „Arctic-Sea”, kuriame sujungtos gyvulinės ir augalinės kilmės nesočios riebalų rūgštys. Sujungus omega-3 ir omega-9 rūgštis, buvo gautas saugus ir subalansuotas papildas, galintis sumažinti cholesterolio ir trigliceridų kiekį. Papilde yra 225 mg EPR ir 50 mg DHR riebalų rūgščių (iš žuvų taukų) ir 150 mg oleino rūgšties (iš alyvuogių aliejaus). „Arctic-Sea” yra puikus omega-3 ir omega-9 riebalų rūgščių šaltinis, kurios reguliuoja cholesterolio ir trigleciridų kiekį, naudingos kraujotakos sistemos, smegenų, sąnarių funkcionavimui bei gera parama mūsų regėjimui.

  • Omega-3 riebalų rūgštys turi didelę reikšmę mažinant širdies ligų riziką.
  • Omega-3 ir omega-9 riebalų rūgštys yra naudingos reguliuojant cholesterolio ir trigliceridų kiekį kraujyje.
  • Gerina sąnarių funkcijas.

Kiekis: 120 kapsulių.

Kiekvienoje (1000 mg) kapsulėje yra 750 mg žuvų taukų ir 250 mg alyvuogių aliejaus, kurių sudėtyje yra šios riebalų rūgštys:

* EPR (eikozapenteno rūgštis) 225 mg
* DHR (dokozaheksaeno rūgštis) 150 mg
* Oleino rūgštis (iš alyvuogių aliejaus) 150 mg

Sudedamosios dalys: natūralūs žuvų taukai, kalmarų riebalai, želatina, alyvuogių aliejus, glicerinas, išgrynintas vanduo, citrinų aliejus (natūrali skoninė medžiaga), žaliųjų citrinų aliejus (natūrali skoninė medžiaga) ir d-alfa tokoferolis.

Rekomenduojama: po 2 kapsules su maistu    iki trijų kartų    per dieną kaip maisto papildą.

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt