Česnako ir čiobrelio kapsulės

• Stiprina imuninę sistemą;
• Saugo nuo bakterijų;
• Saugo nuo grybelių;
• Reguliuoja kraujo spaudimą;
• Mažina cholesterolio kiekį kraujyje;
• Mažina trombų susidarymo galimybę;
• Padeda apsisaugoti nuo peršalimo;

Smulkiau


€19.50

Dėmesio: Paskutinė prekė sandelyje!

Jau tūkstančius metų žmonės naudoja česnaką ir čiobrelį nuo galvos, gerklės skausmo, bendro organizmo silpnumo. Pirmi tikrieji česnakų gydomųjų savybių įrodymai buvo pateikti 1858 m. atradus, kad česnakai gali sustabdyti žalingų bakterijų dauginimąsi.

Pagrindinė labai stipri veiklioji česnakų medžiaga - alicinas. Jis naikina bakterijas, patenka į kraują ir dezinfekuoja plaučius, virškinimo organus, odą. Ši medžiaga ya pagrindinė česnakų ir čiobrelių kapsulių sudedamoji dalis.
Taip pat česnakuose esantys sieros junginiai puikiai apsaugo nuo grybelių ir bakterijų. Todėl šis produktas yra ypač veiksmingas kovojant su gripu.

Česnake esantys: germanio mikroelementas pagerina organizmo imuninę sistemą, lecitinas - pašalina riebalines nuosėdas, skatina riebalų virtimą energija vykstant medžagų apykaitai.

Čiobreliuose yra tanino, fenolio ir tymolio (saponinų). Jie yra stiprūs antioksidantai, kartu saugo nuo bakterijų ir grybelių, padeda sergantiems bronchitu, malšina virškinimo sistemos skausmus.
Česnakų ir čiobrelių kapsulėse taip pat yra kalio, kalcio, magnio, seleno, B grupės vitaminų, vitamino C.

 

Produkto kiekis: 100 tablečių.

VARTOJIMAS: po 1 tabletę du kartus per dieną valgymo metu arba kiekvieno valgymo metu, kaip maisto papildą.

SUDĖTIS:
Bekvapis skystas česnakų koncentratas - 10 mg (atitinka 1 g šviežių česnakų), čiobrelių milteliai - 50 mg.

KITOS SUDĖTINĖS DALYS: rapsų aliejus, želatina, glicerolis, lecitinas, bičių vaškas, išgrynintasis vanduo, saldžiavaisių pupmedžių ekstraktas.

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt