Forever Lycium Plus (Saldymedis ir Ožerškis)

• Stiprus antioksidantas.
• Bioflavonoidų šaltinis.
• Ypač naudingas regėjimo stiprinimui ir odai.
• Stipri tonizuojanti priemonė.

Smulkiau


€35.50

Lycium Plus“ – antioksidantų, bioflavanoidų ir kitų naudingų augalinių medžiagų šaltinis. Šis maisto papildas yra gaminamas iš ožerškių vaisių ir saldymedžių šaknų. Ožerškiai ir saldymedžiai ypač populiarūs Azijoje. Čia jie jau tūkstančius metų naudojami sveikatai stiprinti. Ožerškiai auga Kinijoje. Šio augalo vaisiuose yra daug biologiškai aktyvių medžiagų: vitaminų, mineralų, aminorūgščių, polisacharidų, polinesočių riebalų rūgščių ir kt. Ožerškių vaisiais jau nuo seno buvo gydomasi nuo įvairių ligų. Jie buvo naudojami regėjimo gerinimui, odos gražinimui, organizmo stiprinimui, tonizavimui ir senėjimo procesų pristabdymui. Saldymedžiai kinų medicinoje yra vieni iš plačiausiai naudojamų augalų. Jų sudėtyje yra virš 150 cheminių medžiagų, kurių poveikis organizmui labai platus. Dažnai saldymedžių ekstraktas naudojamas kaip papildomas komponentas, kuris padeda išryškinti kitų augalų naudingiausias savybes. Saldymedžių ekstraktas yra saldymedžių bioflavonoidų koncentratas. Maisto papilde „Lycium Plus“ yra naudojamas saldymedžių ekstraktas pagamintas pagal patentuotą procesą, kurio metu pašalinama dalis glicirizino, labai saldaus komponento, nes per didelis glicirizino kiekis gali sukelti nepageidaujamus šalutinius reiškinius. Remiantis šiuolaikiniais tyrimais, galima teigti, kad saldymedžių bioflavanoidai yra vieni iš stipriausių antioksidantų.

KITOS SUDĖTINĖS DALYS: mikrokristalinė celiuliozė, celiuliozė, stearino rūgštis, magnio stearatas, natrio kroskarmeliozė, silicio dioksidas.

KIEKIS: 100 tablečių.

REKOMENDUOJAMA: po 1 tabletę iki trijų kartų per dieną kaip maisto papildą.

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt