Forever Multi-Maca

  • Žinomas kaip „inkų sekso žolelė”
  • Skatina lytinį potraukį, didina ištvermę ir suteikia energijos

Smulkiau


€28.35

Lepidum meyenii, yra vienmetis augalas, auginamas centrinės Peru aukštumose. Ridiką primenanti šaknis yra vietinių gyventojų nuolat vartojamas maistinis augalas.

Peru šis augalas vertinamas jau daugiau nei 2000 metų. Legendose pasakojama, kad, norėdami įgyti stiprybės ir ištvermės, inkų kariai valgydavo peruvinės pipirnės. Ispanų konkistadorai vadino šį augalą „inkų sekso žolele”. Šiandien jis žinomas kaip Peru ženšenis. Šiuolaikiniai tyrimai leidžia manyti, kad peruvinė pipirnė padeda stiprinti lytinį potraukį, gerinti seksualinę potenciją bei suteikti energijos.

Pietų Amerikos moterys taip pat tūkstančius metų vartojo peruvinę pipirnę, kad būtų ištvermingos, įveiktų nuovargį bei sumažintų streso poveikį organizmui. Peru moterys naudodamos peruvinę pipirnę išlieka stiprios, vaisingos, darbingos ir be galo ištvermingos iki vėlyvo amžiaus. Peruvinė pipirnė taip pat gali stiprinti moterų lytinį potraukį. Kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai, preparatą reikėtų vartoti kasdien.

Teigiamas peruvinės pipirnės poveikis lytinei funkcijai atsiranda dėl joje esančių aminorūgščių, kurios yra būtinos daugeliui organizmo procesų, taip pat ir lytinei funkcijai bei vaisingumui. Jos taip pat reikalingos gaminant medžiagas, perduodančias nervinius impulsus, ir vaidinančias pagrindinį vaidmenį lytinio susijaudinimo bei lytinio akto metu.

Forever Multi-Maca sujungia legendines iš Peru kilusios peruvinės pipirnės savybes su kitų veiksmingų žolelių bei rinktinių ingredientų savybėmis, kad sukurtų vieną iš puikiausių tokio pobūdžio maisto papildų.

1 dozė - 2 tabletės.

Vienoje dozėje yra:

Peruvinės pipirnės (Lepidium meyenii) šaknies milteliai - 500 mg

Gulsčiosios ragužės (Tribulus terrestris) vaisiaus milteliai - 200 mg

Muiros (Prychopetalum olacoides) žievės milteliai - 200 mg

Dirvinio vėjalo (Erytroxylum catuaba) žievės milteliai - 200 mg

L-argininas - 150 mg

Nykštukinės palmės (Serenoa repens) vaisiaus milteliai - 150 mg

Afrikinės slyvos (Pygeum africanum) žievės milteliai - 50 mg

Koenzimas Q10 - 10 mg

Sojų ekstraktas - 10 mg

Kitos sudėtinės dalys: mikrokristalinė celiuliozė, kalcio citratas, stearino rūgštis, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, guaro derva, magnio stearatas, silicio dioksidas, dekstrinas, dekstrozė, lecitinas, natrio karboksimetilceliuliozė, natrio citratas.

Kiekis: 60 tablečių.

Rekomenduojama: po dvi tabletes kasdien, užgeriant vandeniu.

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt