Forever Move

 Natūralus sprendimas sveikiems raumenims ir sąnariams.

 Greiti ir patvirtinti rezultatai vos per 7–10 dienų.

 Su dviem patentuotais ingredientais sveikiems sąnariams.

 Beveik 5 kartus kliniškai efektyvesnis už gliukozaminą ir chondroitiną.

Smulkiau


€57.90

Gebėjimą judėti dažniausiai priimame kaip savaime suprantamą dalyką, kol tas gebėjimas nesumažėja ar nėra apribojamas. Judėkite laisvai ir padėkite palaikyti gerą sąnarių būklę ir lankstumą su „Forever“ nauju ir kliniškai pažangiu maisto papildu sąnariams ir raumenims „Forever Move“™. Jo sudėtyje yra patentuoto dviejų itin veiksmingų ingredientų derinio, kurio nerasite daugiau niekur pasaulyje!

NEM®*, natūralus iš kiaušinių gaunamas ingredientas, aprūpina organizmą chondroitinu, hialurono rūgštimi, gliukozaminoglikanais ir svarbiausiais baltymais, tokiais kaip kolagenas. Apie šį patentuotą ingredientą skelbtose publikacijose nurodoma, kad jis padeda išsaugoti normalią judesių amplitudę, gerą sąnarių būklę, lankstumą ir sveikas kremzles, mažina raumenų ir sąnarių sustingimą ir padeda greitai atsigauti po treniruočių – t. y. atlieka beveik viską, ko taip reikia jūsų sąnariams!

Šio itin pažangaus papildo sudėtį dar labiau pagerinome pridėdami iš ciberžolės gaunamo kurkumino – ir ne bet kokia forma, o BioCurc®** versiją, gaminamą pagal patentuotą emulsifikacijos technologiją. Ši technologija gerina kurkumino biologinį prieinamumą 200 proc., todėl jis geriau pasisavinamas ir panaudojamas. Jau ne vieną tūkstantmetį žinoma, kad šis augalas padeda išsaugoti sveikus sąnarius ir veikia kaip antioksidantas. Šiandien apie kurkuminą skelbiama tūkstančiai mokslinių publikacijų, kuriose siekiama atskleisti kiekvieną iš daugelio jo naudingų savybių. Paėmę patikimą ingredientą ir padidinę jo efektyvumą, sujungėme geriausia iš to, ką siūlo mokslas ir gamta.

Nesvarbu, ar esate sportininkas, vakarėlių mėgėjas ar tiesiog norite daugiau judėjimo laisvės kasdien, šie du efektyvūs ingredientai, kurių dienos norma yra trijose lengvai praryjamose kapsulėse, padės jums susigrąžinti judesių lengvumą. Nedelskite!

 

Kiekis trijose kapsulėse:
Kalorijų 10
Iš viso riebalų 1 g
Kalcio (iš NEM®*) 60 mg
Patentuoto komplekso 1 g
(NEM®* kiaušinių lukštų membrana, vandenyje
tirpus kurkumino kompleksas (curcuma longa)
šaknies ekstraktas)

 

KITOS SUDEDAMOSIOS DALYS:
rafinuotas sojų aliejus, želatina,
glicerinas, valytas vanduo ir saldžiųjų
ceratonijų ekstraktas. Sudėtyje yra
kiaušinių, sojų ir žuvies.

REKOMENDUOJAMA: po tris kapsules kasdien.

 

*NEM® yra registruotas „ESM Technologies, LLC“ prekės ženkla

**BioCurc® yra registruotas „Boston BioPharm, Inc.“ prekės ženklas

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt