Vitolize moterims

Vitolize sukurtas atsižvelgiant į ypatingus moterų poreikius. Tai natūralus, daug antioksidantų turinčių vaisių, žolelių, vitaminų ir mineralų derinys, padedantis išsaugoti moterų sveikatą ir hormonų pusiausvyrą.

Smulkiau


€29.45

Ypatingas maistingų medžiagų derinys

„Vit♀lize“ yra ypatingo, specialiai medžiagų derinio, padedančio išsaugoti sveikatą ir hormonų pusiausvyrą. Magnis, vitaminas C ir vitaminas B būtini hormonų gamybai, tačiau jų kiekis organizme greitai mažėja dėl streso ar vartojant įprastus vaistus, įskaitant kontraceptikus ir pakaitinės hormonų terapijos preparatus. Šie vitaminai derinami su patentuotos formos geležimi ir kalciu – dviem mineralais, ypač reikalingais sveikai širdžiai, kraujagyslėms ir kaulams. Maistinių medžiagų proporcijos puikiai subalansuotos, todėl jų poveikis bus optimalus.

• Patentuotas augalinių medžiagų derinys, kuriame yra obuolių, pasifloros žiedų ir kininio citrinvyčio uogų.

• Padeda išsaugoti hormonų pusiausvyrą, kad visada jaustumėtės puikiai.

• Sukurta specialiai moterims.

• Patentuotu būdu paruošti spanguolių milteliai, kurių nauda sveikatai įrodyta klinikiniais tyrimais.

Kitos sudedamosios dalys: mikrokristalinė celiuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, stearino rūgštis, kroskarmeliozės natrio druska, silicio dioksidas, natrio karboksimetilceliuliozė, dekstrinas, magnio stearatas, dekstrozė, vidutinės grandies trigliceridai (MCT), trinatrio citratas.

Rekomenduojama: po 2 tabletes du kartus per dieną kaip maisto papildą.

Kiekis: 120 tablečių.

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt