Apsauginis odos kremas

• Padeda odai išlaikyti natūralią drėgmę;
• Grąžina stangrumą ir puikią išvaizdą;
• Atstato apsauginį odos sluoksnį;
• Stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą;
• Su vitaminais A ir E.

Smulkiau


€35.40

Šis kremas yra Aloe Vera želės, tirpaus kolageno ir alfa hidroksirūgščių derinys, turtingas vitaminų A, C, kurie būtini mūsų odai. Alfa hidroksirūgštys (AHA) išgaunamos iš natūralių augalinių šaltinių ir kitaip dar vadinamos vaisinėmis rūgštimis.

Kremo sudėtyje yra šių vaisinių rūgščių: glikolio, citrinų, vynuogių, obuolių. Vaisinės rūgštys veikia kaip eksfoliantai, skatina suragėjusių ląstelių nusisluoksniavimą. Jos tirpdo į klijus panašias medžiagas, kurios neleidžia negyvoms ląstelėms atsiskirti nuo odos. Negyvos ląstelės ne tik nesustabdo drėgmės praradimo, bet ir neleidžia drėkinamiesiems kremams įsigerti į odą. Atsikračius šių negyvų ląstelių, naujos ląstelės geriau dalyvauja odos atsinaujinimo procese.

Jau visą dešimtmetį kremai su vaisinėmis rūgštimis pelnytai vadinami vienomis iš svarbiausių odos priežiūros priemonių.

Kremas „R3 Factor“ kovoja su negailestingo laiko poveikiu ir padeda išlaikyti jaunatviškai atrodančią odą. Odos atsinaujinimo ciklas vyksta 21-28 dienas. Todėl kremą „R3 Factor“reikėtų naudoti ne trumpiau nei mėnesį, kad atsiskleistų jo naudingosios savybės.

Sudėtis: Aloe Vera želė, vanduo, butilenglikolis, skvalenas, metil-gliucetas-20, cetilo dimetikonas, abrikosų branduolių aliejus, glice-rilstearatas, poliakrilamidas, C13-14 izoparafinas, lauretas-7, tokoferilio linoleatas, natrio hialuronatas, tokoferilio acetatas, glikolio rūgštis, cukranendrių ekstraktas, citrinų ekstraktas, obuolių ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas, retinilo palmitatas, tirpusis kolagenas, PEG-100 stearatas, askorbo rūgštis, trie-talominas, diazolidinilkarbamidas, metilparabenas, propilparabenas, kvapioji medžiaga.

Naudojimas: tepti ant nuvalytos odos. Geriausią rezultatą pasieksite, jei kremą naudosite ryte ir vakare. Dieną pasitepus šiuo kremu, dar galima patepti odą ir dieniniu kremu (taip veido odą paruošite makiažui). O vakare pasitepus šiuo kremu, dar galima užsitepti regeneruojamojo naktinio kremo.

Kiekis: 56,7 g

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt