Skystas muilas su alavijais

• Visų tipų odai.
• Švelnus, nedirgina odos, akių.
• Drėkina ir minkština odą.

Smulkiau


€14.60

Skystas muilas su alavijais yra malonaus kvapo drėkinamoji priemonė skirta odos priežiūrai. Jis pagamintas iš Aloe Vera želės ir kitų natūralių akių neerzinančių ploviklių, gausiai putoja ir lengvai nusiplauna. Skystas muilas su alavijais išvalo ir minkština odą, bei skirtingai nuo daugelio gabalinių muilų, nedirgina odos. Jį galima naudoti kaip šampūną kūdikiams ir vaikams, taip pat turintiems odos problemų. Forever skystas muilas su alavijais yra biologiškai skylanti, subalansuoto pH, nedirginanti priemonė, pakankamai švelni naudoti kasdien. Šis puikaus kvapo produktas tinka ir suaugusiems, ir vaikams.

SUDĖTIS: Aloe Vera želė, vanduo, dinatrio kokoamfodiacetatas, natrio lauretsulfatas,propilenglikolis, PEG-80 sorbitanlauratas, netrio tridecetsulfatas, PEG -150 distearatas, kokamidopropilhidroksisultainas, dinatrio lauroamfodiacetatas, natrio laureto -13 karboksilatas, glikolio stearatas, kokamidas DEA, diazolidinilkarbamidas, metilchloroizotiazolinonas, metilizotiazolinonas, kvapioji medžiaga.

KIEKIS:
473 ml

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt