Forever Fiber

Su „Forever Fiber“™ praturtinti mitybą skaidulomis visai paprasta – kiekviename pakelyje yra 5 gramai tirpių maistinių skaidulų. Tai prilygsta 2 riekelėms duonos iš viso grūdo miltų – tik be angliavandenių ir kalorijų! „Forever Fiber“™ – patogus būdas kasdien suvartoti daugiau maistinių skaidulų ir pasirūpinti savo sveikata.

Smulkiau


€20.95

Patentuotas „Forever“ maistinių skaidulų kompleksas: akacijų sakai, tirpios kukurūzų skaidulos, tirpus kukurūzų dekstrinas, fruktooligosacharidai.

REKOMENDUOJAMA: kasdien sumaišykite vieną „Forever Fiber“™ pakelį su vandeniu, alavijų sultimis ar kitu gėrimu. Supilkite pakelio turinį į stiklinę, įpilkite pasirinkto gėrim o i rkruopščiai išmaišykite. Arba galite užberti ant maisto. „Forever Fiber“™ rekomenduojama vartoti mažiausiai 30 minučių intervalu nuo kitų maisto papildų vartojimo, nes skaidulos gali turėti įtakos jų pasisavinimui.

INFORMACIJA APIE MAISTO PAPILDĄ:

  • Viena porcija – 1 pakelis (6,1 g).
  • Vienoje dėžutėje – 30 pakelių.
  • 5 g maistinių skaidulų.
  • Skirtas pagerinti organizmo aprūpinimą skaidulomis.
  • Greitai tirpstantis, švelnaus skonio, be kietų dalelių ir gliuteno.

Kiekviename „Forever Fiber“™ pakelyje yra 5 gramai maistinių skaidulų, kurios padės praturtinti sveiką mitybą. Kad būtume sveiki ir turėtume sveiką virškinamąjį traktą, mitybos specialistai rekomenduoja kasdien suvartoti iki 30 gramų maistinių skaidulų. Dauguma žmonių deja, suvartoja tik maždaug pusę šio kiekio. Valgome daug perdirbto maisto, o tai reiškia, kad negauname tiek maistinių skaidulų, kiek jų reikia sveikam organizmui. „Forever Fiber“™ sudėtyje yra patentuoto keturių rūšių maistinių skaidulų komplekso, todėl jį vartodami nesunkiai praturtinsite mitybą maistinėmis skaidulomis. Užberkite ant maisto, sumaišykite su alavijų sultimis ar kokiu nors kitu gėrimu arba tiesiog suberkite į vandens buteliuką ir pasiimkite jį su savimi!

Kiekis vienoje porcijoje:

Kalorijų     10 kcal
Angliavandenių   0,7 g
Maistinių skaidulų           

5 g

Užsakymas  

produktų

Nuolaida partneriams

Gaukite 5 proc. nuolaidą alavijo produktams tapę mūsų partneriais. Kaip? Tai labai paprasta! Daugiau informacijos telefonu 8 652 95575 arba el. paštu grazina@forever-alavijas.lt